#1 2010-07-27 18:53:10

 serfia

Administrator

status pawlaczekpl@aqq.eu
7777650
Call me!
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 23
Punktów :   

tut ninja

Ninja
Oto w tym poradniku przedstawię sugerowany rozwój Ninji Dagger / Archer. Pamiętajcie to jest tylko SUGEROWANY poradnik więc nie musicie rozkładać punktów tak jak ja napisałem, to jest wasz wybór.

Oto w tym poradniku przedstawię sugerowany rozwój Ninji Dagger / Archer.
Pamiętajcie to jest tylko SUGEROWANY poradnik więc nie musicie rozkładać punktów tak jak ja napisałem, to jest wasz wybór.

DAGGER

2:1:2 czyli 2 w życie, 1 w manę i 2 w atak (podaje rozkład na 2 lvle), a z 6 punktem możecie zrobić co chcecie.

Najlepiej na początek pkt. umiejętności dodawać do wszystkiego po 1, gdy już się osiągnie wszystkie umiejętności to najlepiej zrobić na m1 krycie się, a potem walicie w co chcecie .

Taktyka walki
Co by tu dużo mówić? walicie ile wlezie i to wszystko:D.

Archer

1:1:1 czyli 1 życie, 1 mana i 1 atak. Po 10 lvlu najlepiej rozdawać 2:1 2 życie i 1 atak. Radze nie dawać w obronę bo to nic nie daje, tylko traci się punkty.

Jeśli chodzi o umiejętności to tak jak u Daggerka najpierw all na 1 poziom a potem Dobrze jest zrobić Deszcz Strzał na 10 poziom, a następnie Bezszelestny Chód na 5 i dowalić Deszcz Strzał na m1, a potem idziecie w co chcecie.

Taktyka walki
Włączacie Bezszelestny, i najpierw jakąś magie żeby zamulić kolesia i w tym momencie walicie deszcz Strzał i jak najwięcej innych umiejętności, gdy facet jest Wojem albo Sura to łatwo pokonać (wystarczą dobre buty i na wysokim lvlu bezszelestny), uderzacie raz albo 2 i uciekacie na jakąś odległość i znowu walicie... i tak w kółko aż swojego przeciwnika zabijecie:D

Offline

 

#2 2010-07-30 13:08:53

Sayax

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: tut ninja

Co do Dagger 2:1:2 ja się z tym nie zgodze. Może na początku tak do 20 lvl może tak być, ale później to tylko 1:0:1 bądź 2:0:1 or 1:0:2.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wlokniarzlesna.pun.pl www.fantasty-game.pun.pl www.bannedteam.pun.pl www.wawelberg.pun.pl www.6cklasa.pun.pl